Aeternus PZ – Rezervace otevřeny..

Přátelé, kamarádi,

model AETERNUS PZ,  je vlajkovou lodí značky KONOL Knives a nositel titulu „Nůž výstavy Brno 2015„.  Do výroby přichází po roce pečlivého vývoje a následném půlročním testování. Designově vychází z našeho předchozího úspěšného modelu „P„, přičemž litera „Z“ v názvu, značí „zavírací“. První věc, kterou vám na něj prozradíme je, že pojistný systém pochází z dílny našeho nového kolegy, Martina Hlináka, který je české nožířské obci dobře znám, jako „MAT“, případně „pan Kachnička“. Díky němu je PZko obdařeno vylepšenou pojistkou Axis lock, určenou pro praváky i pro leváky a spolehlivou tak, že bychom jí svěřili život.

 

Aeternus PZ

Materiálově je PZko prakticky shodné s modelem „P“. I u něj vás na čepeli přivítá rakouská nerezová, křížově válcovaná N690, zakalená na 59 HRC. Vnitřní mechanismus je z kalené nerezové oceli AK5. Příložky opět tvoří osvědčená  G10. Důraz je u materiálů opět kladen na trvanlivost a spolehlivost!

Velikostně je PZ shodné s původním modelem P, čili délka v otevřeném stavu je 240 mm, při váze příjemných 223 gramů.

Celý nůž je navržen a postaven jako stavebnice – jednak pro uživatele, aby bylo možné jej snadno přizpůsobit pro levou i pravou ruku a dále aby bylo možné ho fabricky upravit pro jiný typ klienta, než policistu ve službě 🙂

Zejména pro potřeby policisty v terénu je PZko na konci osazeno rozbíječem skla, kombinovaným s řezačem pásů a jednorázových pout. Tento prvek si můžete ovšem svépomocně odstranit ( díky přiložené sadě dílů ) a nahradit prostými distančními válečky. Nůž se tím mírně odlehčí a navíc umožní svému majiteli i pohodlný reverzní úchop.

Aeternus PZ

Naživo si můžete PZko prohlédnout a vyzkoušet na všech větších nožířských výstavách, kterých se pravidelně účastníme. Nejbližší v dohledu je jarní Pražská výstava nožů, v Novoměstské radnici, v neděli 9.4.2017.

A jako vždy – pokud by vám tyto informace, na našich ( stále ještě ) ohavných webovkách nestačily, naleznete nás na naší Facobookové stránce:

https://www.facebook.com/konolknives

A na závěr budeme průběžně přikládat informativní videa s tímto nožem..


DODACÍ PODMÍNKY

  • Odesláním níže uvedeného formuláře si můžete nůž AETERNUS PZ rezervovat.
  • Rezervační systém, spouštíme v pondělí, 10. srpna, 2015. Od tohoto data je možné nůž rezervovat.
  • O množství vyráběných kusů a termínech dodání, informujeme buďto na naší FB stránce, anebo individuelně každého zájemce.
  • Pokud už nyní víte, že vám tyto dodací podmínky z libovolného důvodu nevyhovují, ušetřete sobě nervy a nám stres a formulář pro rezervaci nevyplňujte. Jsme maličká, leč snaživá firma a s dodacími termíny a podmínkami mamutích továren s bohatou tradicí a logistickým zázemím, se ještě nějakou dobu nebudeme moci měřit, byť pro to děláme maximum. Děkujeme za pochopení!

 OBJEDNACÍ A REZERVAČNÍ PODMÍNKY

  • KONOL AETERNUS PZ stojí 4.900,- Czk vč. DPH ( cena za jeden kus )
  • V případě zaslání na dobírku je cena navýšena o 160,- Czk
  • Pro rezervaci, resp. objednání modelu AETERNUS PZ je třeba využít POUZE níže uvedený formulář! Nedisponujeme takovým administrativním zázemím, abychom byli schopni zpracovat objednávky zaslané prostřednictvím SMS, Skype, zpráv na Facebooku, komentářů na Youtube, zaslaných v dopise, atp. Byl by v tom neuvěřitelný guláš a to bychom nechtěli. Proto prosíme – jen a pouze prostřednictvím níže uvedeného fomuláře. Děkujeme za pochopení 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ / REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Kolik kusů si přejete rezervovat?

Předmět

Poznámka

Přečetl/a jsem si dodací podmínky a vyhovují mi!

Comments are closed