Aeternus PZ – Objednávky otevřeny!

Přátelé, kamarádi,

model AETERNUS PZ,  je vlajkovou lodí značky KONOL Knives a nositel titulu „Nůž výstavy Brno 2015„.  Do výroby přichází po roce pečlivého vývoje a následném půlročním testování. Designově vychází z našeho předchozího úspěšného modelu „P„, přičemž litera „Z“ v názvu, značí „zavírací“. První věc, kterou vám na něj prozradíme je, že pojistný systém pochází z dílny našeho nového kolegy, Martina Hlináka, který je české nožířské obci dobře znám, jako „MAT“, případně „pan Kachnička“. Díky němu je PZko obdařeno vylepšenou pojistkou Axis lock, určenou pro praváky i pro leváky a spolehlivou tak, že bychom jí svěřili život.

 

Aeternus PZ

Materiálově je PZko prakticky shodné s modelem „P“. I u něj vás na čepeli přivítá rakouská nerezová, křížově válcovaná N690, zakalená na 59 HRC. Vnitřní mechanismus je z kalené nerezové oceli AK5. Příložky opět tvoří osvědčená  G10. Důraz je u materiálů opět kladen na trvanlivost a spolehlivost!

Velikostně je PZ shodné s původním modelem P, čili délka v otevřeném stavu je 240 mm, při váze příjemných 223 gramů.

Celý nůž je navržen a postaven jako stavebnice – jednak pro uživatele, aby bylo možné jej snadno přizpůsobit pro levou i pravou ruku a dále aby bylo možné ho fabricky upravit pro jiný typ klienta, než policistu ve službě 🙂

Zejména pro potřeby policisty v terénu je PZko na konci osazeno rozbíječem skla, kombinovaným s řezačem pásů a jednorázových pout. Tento prvek můžeme nicméně na přání odstranit a nahradit prostým distančním válečkem. Nůž se tím mírně odlehčí a navíc umožní svému majiteli i pohodlný reverzní úchop.

Aeternus PZ

Naživo si budete moci PZko prohlédnout a vyzkoušet například na podzimní příbramské mezinárodní výstavě nožů, které se chystáme zúčastnit. Detaily o této výstavě naleznete zde: http://www.noze-cz.cz/noze-20152/

A jako vždy – pokud by vám tyto informace, na našich ( stále ještě ) ohavných webovkách nestačily, naleznete nás prakticky denně na naší Facobookové stránce:

https://www.facebook.com/konolknives

A na závěr budeme průběžně přikládat informativní videa s tímto nožem..


DODACÍ PODMÍNKY

 • Odesláním níže uvedeného formuláře si můžete nůž AETERNUS PZ objednat, resp. rezervovat, jelikož dosud není skladem!
 • Rezervační / objednávkový systém, spouštíme v pondělí, 10. srpna, 2015. Od tohoto data je možné nůž rezervovat / objednat.
 • Samotnou výrobu zahajujeme o čtrnáct dní později, čili 24. srpna, 2015 a to s ohledem na objednané množství nožů.
 • Plánované dokončení první série, je za osm kalendářních týdnů od zahájení výroby, čili kolem 19. října, 2015.
 • Pokud se nám podaří první sérii dokončit dříve, budeme vás informovat a uspíšíme expedici.
 • Pokud by se ze závažných důvodů výroba protáhla, budeme vás informovat.
 • Pokud už nyní víte, že vám tyto dodací podmínky z libovolného důvodu nevyhovují, ušetřete sobě nervy a nám stres a formulář pro rezervaci nevyplňujte. Jsme maličká, leč snaživá firma a s dodacími termíny a podmínkami mamutích továren s bohatou tradicí a logistickým zázemím, se ještě nějakou dobu nebudeme moci měřit, byť pro to děláme maximum. Děkujeme za pochopení!

 OBJEDNACÍ A REZERVAČNÍ PODMÍNKY

 • KONOL AETERNUS PZ stojí 4.900,- Czk vč. DPH ( cena za jeden kus )
 • V případě zaslání na dobírku je cena navýšena o 120,- Czk
 • V první sérii budeme vyrábět 25 číslovaných kusů modelu PZ. Všechny objednávky nad tento limit, budou přesunuty do pořadníku na druhou sérii!
 • Pro rezervaci, resp. objednání modelu AETERNUS PZ je třeba využít POUZE níže uvedený formulář! Nedisponujeme takovým administrativním zázemím, abychom byli schopni zpracovat objednávky zaslané prostřednictvím SMS, Skype, zpráv na Facebooku, komentářů na Youtube, zaslaných v dopise, atp. Byl by v tom neuvěřitelný guláš a to bychom nechtěli. Proto prosíme – jen a pouze prostřednictvím níže uvedeného fomuláře. Děkujeme za pochopení 🙂

OBJEDNÁVKOVÝ / REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Kolik kusů si přejete rezervovat?

Předmět

Poznámka

Přečetl/a jsem si dodací podmínky a vyhovují mi!

Comments are closed