KONTAKT

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

obaKONOL Knives vlastní a provozuje firma Black Bear, s.r.o. Proto, prosím,
při fakturaci použijte adresu sídla společnosti.

Fakturační adresa a sídlo společnosti:

Black Bear, s.r.o.
Nám. Dr. V. Holého 1050/10
Praha 8 – Libeň
180 00

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 130510.

IČ: 281 73 104
DIČ: CZ281 73 104

Provozovna:
KONOL Knives
Nad Kotlaskou IV 306
Praha 8 – Libeň
180 00

Telefon: +420 777 571 537
E-mail: info@konol.cz

Otevírací doba: V pracovní dny, od 08:00 do 17:00

Kudy k nám pěšky: Mapa Vás od stanice metra Palmovka povede kolem mateřské školky a následně skrze park přímo na vrchol kopce, před naši dílnu. Výšlap je to pro kuřáky obtížný, pro kardiaky téměř smrtelný. Doporučujeme nepodceňovat smysl přestávky a pitného režimu. Pokud jste kardiak a kuřák, jeďte autem.

Kudy k nám autem: Bez ohledu na elektronickou navigaci se snažte nejprve dostat do ulice U libeňského pivovaru, na jejímž konci zahnete do první ulice vpravo ( Pivovarnická ) a hned znovu doprava, do ulice Na hájku. V té se držte vpravo – orientační bod je autoservis, který musíte objet zprava. Následně jeďte stále po stejné cestě nahoru, až přejedete dva retardéry a minete první parkoviště. Pak už jen naposledy odbočte vpravo, vyjeďte poslední krátký kopeček a ocitnete se na větším asfaltovém parkovišti. Na něm nechte auto a dejte se už pěšky, úzkou uličkou, ústící z parkoviště. Jsme ve třetím domě napravo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed