O NÁS..

 

Konol Team faces

Začali jsme ve dvou, v roce 2007, jako obecná zakázková kovovýroba pod hlavičkou Kovárna na Olympu. Během následujících sedmi let jsme si pilně zdokonalovali odbornost a dílenské zázemí, až jsme si na jaře roku 2014 konečně troufli realizovat náš sen, vyčlenit samostatnou nožířskou divizi a představit světu značku KONOL knives.

KONOL ( což je zkratka původního názvu – KOvárna Na OLympu ), přestože jako značka mladá, těží z předchozích zkušeností s výrobou zakázkových nožů a opírá se o kvalitní dílenské zázemí, prověřené dodavatelské kontakty a dobré jméno, které jsme si v uplynulých letech poctivě a pilně budovali.

Naší současnou členskou základnu tvoří čtyři osobití čiperové, z nichž každý vnáší do své práce kromě vlastní invence i nejednu příbuznou řemeslnou odbornost, díky čemuž můžeme ve výrobě nožů nabídnout zákazníkovi opravdu široké saldo možností a služeb.

Cílem divize KONOL knives, je vyrábět zakázkové nože nejen jednotlivé. Přicházíme zejména s vizí vytvářet unikátní nože v omezených a uzavřených sériích pro skupiny, kluby či jednotky klientů tak, abyste se z unikátní čepele s číslem URIN a logem KONOL  mohli těšit vy, a – vyjma držitelů zbytku série – nikdo jiný.

Mimochodem – pokud by vás zajímalo, proč v našem logu používáme místo posledního „L“ právě řeckou lambdu, je to hned z několika důvodů. V první řadě je to odkaz na naše zalíbení v antické mytologii a starém řecku, dále je to v přeneseném smyslu symbol pro horu a konečně – kdosi erudovaný nám vysvětlil, že správné logo by mělo mít nějaký nadčasový prvek.. 🙂

 

 

Comments are closed