Představujeme policejní nůž – AETERNUS P!

KONOL Aeternus P

 

Nedávno za námi přišel do dílny jeden známý a vida, na čem pracujeme, podivil se: „..ty jo, oni si u vás policajti objednali kudly, jo?“

Ne. Neobjednali. Jenom jsme si řekli, že i český policajt má právo na pořádný nůž a rozhodli jme se takový postavit.

Záměrně píši „postavit“, protože následovaly měsíce příprav, pokusů, návrhů, konzultací s výcvikovými instruktory i řadovými policisty, výsledkem čehož byl první prototyp. Skládal se sice z  pouhých devíti dílů, ale my měli pocit, že jsme „postavili“ minimálně raketoplán 🙂

Následně jsme se sešli s mládenci od SPJ Praha a předali jim první prototyp na testy. Z počátku se na nás tvářili, jako bychom jim chtěli prodat Bibli, ale po našem ujištění, že mají v rámci testů volnou ruku a doopravdy stojíme o upřímné výsledky, souhlasili se spoluprací. Když se k nám pak po několika týdnech nůž vrátil nepoškozený, a mládenci v tmavomodrém se usmívali, věděli jsme, že jdeme správným směrem..

Úplné nerevidované znění recenze si můžete přečíst zde:

www.policejninoviny.cz  , anebo zde:

www.facebook.com/Policejninoviny

Během následujících čtrnácti dnů jsme první prototyp upravili podle připomínek testerů a přidali i pár vlastních vylepšení, díky čemuž vám nyní s hrdostí představujeme finální verzi a podobu policejního nože, s modelovým názvem Aeternus P:

Aeternus P Police knife

AETERNUS P

(takticko technická data nože, naleznete na konci, v galerii.. )

Název „Aeternus“ pochází z latiny a znamená „věčný“. Chceme tím poukázat na fakt, že je ze 100% vyroben z materiálů, které nepodléhají zkáze a nůž tak má reálnou šanci svého majitele přežít. Věříme tomu natolik, že každý kupující od nás automaticky na nůž dostává doživotní záruku! Líbí? Čtěte dále..

Písmeno „P“ v názvu označuje modelovou řadu, vyvinutou a primárně určenou pro policii. Koncept Aeternu se nám líbí a proto se chystáme tuto řadu doplnit o modely „PZ„, což bude zavírací verze modelu „P“, dále model „A“ – pro vojáky, a řadu „D“ ve které budeme nabízet předchozí modely v kvalitě a úpravě „DeLuxe„. Každá řada bude mít svá unikátní specifika. U řady „P“ je to pro příklad signování  čepele služebním číslem policisty zdarma! Líbí? Čtěte dále..

První prototyp byl dodáván s černým, ručně šitým pouzdrem z hovězí kůže. Jestli jste četli recenzi na www. policejninoviny.cz, pak už víte, že jsme k němu museli přidat i pouzdro taktické.  Přidali jsme.  Vymyslel a vyrobil ho pro nás Honza Pávek, zkušený  a uznávaný „tactical taylor“, který přesně pochopil, o co nám jde. Výsledek dopadl nad naše očekávání a díky tomu nyní nabízíme nůž buďto s taktickým pouzdrem, nebo původním koženým! Pořád se vám to líbí? A myslíte, že už je to všechno? Tak čtěte dále.. 😉

Samozřejmě – ta nejdůležitější věc u celého projektu byla je a bude – výsledná cena. V tomto ohledu jsme se doopravdy zkusili pomalu obkreslit, aby byl Aeternus dostupný (téměř) pro každého smrtelníka. Proto jsme připravili koncept výroby sériové, kde se stěžejní náklady rozprostřou a my vám tak můžeme Aeternus P nabídnout za cenu 2.500,- Czk bez DPH.  Kompletní cenové podmínky koupě jsou následovné:

CENA

Nůž KONOL Aeternus P, vč. taktického anebo koženého pouzdra a signace v délce max. 12 znaků:  3025,-  Czk vč. DPH

Extra pouzdro navíc ( taktické nebo kožené ): 480,- Czk, vč. DPH

Poštovné a balné v případě odběru dobírkou: 120,- Czk, vč. DPH

Tovární úpravy na přání, nad rámec sériové podoby: ..jsou termínově i cenově vázány na individuální domluvu.

JAK SI MOHU NŮŽ OBJEDNAT?

( Série I. je v současnosti vyprodána.  Připravujeme sérii II. )

  • Vyplníte níže uvedený formulář.
  • Ve zprávě uvedete, kolik kusů modelu P si chcete objednat, jestli mají být s taktickým anebo koženým pouzdrem.
  • Pokud jste policista a chcete čepel signovat svým služebním číslem, napište nám to i s číslem do poznámky.
  • Taktéž nám můžete do poznámky uvést, zda chcete nůž zaslat na dobírku, či se zastavíte osobně u nás v dílně ( Praha 8 ).
  • Na závěr nám připište i úplnou dodací adresu a telefonní kontakt.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

A samozřejmě – pokud si s námi chcete popovídat OnLine, najdete nás i na našem FB profilu:  www.facebook.com/konolknives

 

Pokud jste toto vyčerpávající představení dočetli až sem – děkujeme vám 🙂

Závěrem vám nabízíme galerii nože a jeho doplňků, vč. použití..

Comments are closed